Wieloświaty – wernisaż i wystawa grupy Fotografy
29.10.2022 o godzinie 18:00, w Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” odbędzie się wernisaż wystawy Wieloświaty – wielokulturowość w obiektywach grupy Fotografy.
Sama wystawa potrwa do 29.11.2022. Jest ona organizowana pod patronatem Związku Polskich Artystów Fotografów Okręgu Śląskiego.
Wstęp wolny
Bardzo serdecznie zapraszam.
